Lubie to!


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85


Wybrane informacje prasowe:

Czy jest jeszcze szansa na zwycięstwo w WPP?

W dniach 3 i 4 sierpnia 2013 wystartuje 5 i 6 eliminacja Wyścigowego Pucharu Polski. Walka odbędzie się na Torze Poznań. Na typowo wakacyjne rundy zgłosiło się ponad 70 zawodników. Wcześniejszy lider klasy 2 Paweł Młocek z powodu absencji na czerwcowych rundach będzie próbował odrabiać straty.

Paweł Młocek: Po bardzo długiej przerwie powracam do rywalizacji głodny sukcesu. Niestety z powodu drobnego urazu kostki wcześniejsze rundy musiałem oglądać jako kibic więc łatwo oddane punkty mocno oddaliły mnie od szansy zdobycia ostatecznego Trofeum. Tym nie mniej zmieniłem barwy wojenne i teraz moim tytularnym sponsorem została firma PRETIUM, która również fantastycznie zaprojektowała i okleiła mi samochód. Nawet nie wiedziałem, że tak będzie mnie to cieszyć. Ruszam więc do walki, liczę na fajną zabawę i na zwycięstwo, choć wiem, że koledzy konkurenci mocno ostrzą zęby i łatwo się nie poddadzą. Sprawdzając prognozę pogody widać, że będzie bardzo gorąco a jak wiadomo to nie sprzyja idealnym osiągom auta. Poza tym trzeba pamiętać, ze sport samochodowy jest nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Samochód pozostaje bez zmian, więc jest to Honda civic 1,6 vti. ciągle monitorowany przez chłopców z serwisu ANA w Zgierzu. Na wyścigu jako mechanicy jednak zawsze i wiernie są moi przyjaciele Adam, Marek i Rafał. Dzięki chłopaki. Dziękuję oczywiście wszystkim moim sponsorom a kibicom przypominam, że moje onbordy na pewno znajdą się w sieci.

Źródło: autoklub.pl


Strykowianin Paweł Młocek prowadzi w klasyfikacji Wyścigowego Pucharu Polski

W dniach 29 i 30.06.2012 odbyła się 3 i 4 eliminacja Wyścigowego Pucharu Polski, w której startował mieszkaniec Gminy Stryków - Paweł Młocek. Tym razem w obydwóch wyścigach zajął drugie miejsce i wyraźnie prowadzi w klasyfikacji całego sezonu.

Paweł Młocek:
Miniony weekend to fantastyczna zabawa w 30 stopniowym upale. Pierwszego dnia byłem mocno zdeterminowany, ażeby wyprzedzić Czarka Szalawskiego, który jak się okazało dużo mocniejszym autem uciekł mi na starcie. W połowie wyścigu jechałem mu już na zderzaku gdy na jednym z zakrętów wpadłem na nieoznakowaną rozlany olej i po kontakcie uszkodziłem układ kierowniczy. Na szczęście, mogłem kontynuować jazdę lecz niestety nie walczyć o zwycięstwo. Po wyścigu serwis miał pełne ręce roboty abym mógł wystartować w kolejnej eliminacji. Samochód został naprawiony ale bez specjalnego sprzętu nie udało się przywrócić ustawień sprzed pierwszego wyścigu. Jazda drugiego dnia to koło 1 sekundy wolniej co wystarczyło na zajęcie drugiego miejsca. Ogólnie jestem bardzo szczęśliwy. Po ciężkiej walce udało mi się punktować na bardzo dobrej pozycji. Przed nami jeszcze 6 eliminacji i jeżeli nie będę miał jakiś poważniejszych problemów technicznych to liczę na wywalczenie Pucharu Polski. Jak zwykle chciałbym podziękować swoim sponsorom fotoidea.com.pl, pretium.pl i novamed.pl bez których moje zmagania nie były by możliwe.
WPP, to opcja dla Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane są w całej europie, natomiast Wyścigowy Puchar startuje jedynie na Torze Poznań, a w tym roku zagości również na trasie wyścigu górskiego GSMP Sienna.
Paweł Młocek, pochodzący z Łodzi w latach 1998-2000 czynnie uczestniczył w rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zasiadając na prawym fotelu. Tym razem pojawił się na Torze Poznań i walczy w klasie 3(do 1600ccm).

Źródło: strykow.pl

 

Paweł Młocek z nadziejami na kolejne wygrane

Już niespełna kilkadziesiąt godzin dzieli nas od kolejnych w tym sezonie rund Wyścigowego Pucharu Polski, jakie zostaną rozegrane na Torze Poznań. W dniach 29 i 30 czerwca, oczy kibiców skierowane zostaną na zmagania najlepszych polskich oraz zagranicznych zawodników, jacy pojawia się na cztero kilometrowym torze. Wśród ponad 50 zgłoszonych do WPP zawodników będzie i łódzki kierowca Paweł Młocek, startujący Hondą Civic w klasie 3, czyli aut o pojemności do 1600 cm3.

Po wygraniu dwóch pierwszych rund apetyt Pawła na koleje wygrane jest duży. Tym razem stawka powiększy się o kilku nowych zawodników, z którymi Paweł zmierzy się po raz pierwszy już w piątek podczas oficjalnego treningu do 3 rundy, a po południu podczas wyścigu.
WPP czyli Wyścigowy Puchar Polski, puchar stworzony z myślą o zawodnikach, którzy swoje starty odbywają jedynie w Polsce. Tor Poznań jest w tym sezonie główną bazą dla WPP. W sezonie 2012 organizatorzy przygotowali wielką niespodziankę jaką będzie start podczas Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Siennej zawodników ścigających się na torach. Konfrontacja górskich wyścigowców z torowymi, będzie bardzo emocjonująca, a odbędzie się już 21 i 22 lipca w Siennej koło Stronia Śląskiego na Dolnym Śląsku.

Paweł Młocek:
Dwu miesięczna przerwa w startach w WPP już za nami. Pozostały tylko godziny do kolejnego startu, a ja jestem głodny sukcesu. Przez te dwa miesiące mieliśmy dużo pracy. Honda została dobrze przygotowana. Pamiętamy wybuch silnika przed 1 i 2 rundą. Teraz auto jest już w pełni sprawne, a co najważniejsze bardzo szybkie. Pierwsze miejsce jakie uzyskałem podczas inauguracji sezonu w Poznaniu zobowiązuje, a że tym razem konkurencja będzie mocniejsza to dopracowaliśmy kilka szczegółów w samochodzie, żeby nie dać się na torze. Obecnie Honda posiada ok. 200KM, co przy masie ok. 900kg daje dużo frajdy z jazdy. Liczę na zaciętą walkę, a po cichu na zwycięstwo, które da mi zdecydowane prowadzenie w rocznej klasyfikacji przed górskimi rundami WPP w Siennej. Trzeba jednak pamiętać, że sport samochodowy jest nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Dlatego proszę wszystkich trzymajcie kciuki za mój start. Liczę na kibiców, którzy przyjadą na Tor Poznań wspierać nas i gorąco dopingować. Zapraszam na stronę internetową www.motorsport.pretium.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Paweł Młocek, to zawodnik pochodzący z Łodzi. W latach 1998-2000 czynnie brał udział w rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zasiadając na prawym fotelu. Tym razem Paweł pojawił się na Torze Poznań i powalczy w klasie 3(do 1600ccm).

Źródło: motorecords.pl

 

Paweł Młocek liderem klasy 3 po inauguracji WPP

WPP, to opcja dla Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane są w całej europie, natomiast Wyścigowy Puchar startuje jedynie na Torze Poznań, a w tym roku zagości również na trasie wyścigu górskiego GSMP Sienna.

Weekend na torze był dla zawodników nie lada wyzwaniem. Przy ponad 30 stopniowym upale, Paweł Młocek spisywał się rewelacyjnie, jadąc jedynie na seryjnym silniku, ponieważ na tydzień przed zawodami, podczas testów, eksplodował profesjonalny silnik. Pomimo, dużo mniejszej mocy, Paweł poradził sobie z opanowaniem samochodu oraz nowego toru.

Paweł Młocek:

Cały weekend to była świetna zabawa, którą zaczęliśmy już w piątek od wolnych treningów, podczas których sprawdzałem nowy silnik i starałem się dobrać odpowiednią konfigurację auta. Pierwsze kwalifikacje pokazały, że nauka auta potrwa jeszcze przynajmniej do kolejnych zawodów, ale odziwo auto kleiło się do toru i czas uzyskany w pierwszej sesji był bardzo przyzwoity. Zdobyłem pierwsze miejsce w klasie i takie też dowiozłem do mety pierwszego wyścigu. Podczas drugich kwalifikacji organizatorzy mieli problem z rozlanym olejem na dosyć sporej długości toru, musieliśmy zjechać do depo, ale po wznowieniu kwalifikacji udało mi się pojechać zdecydowanie najszybsze okrążenie podczas całego weekendu. Niestety było to już okrążenie, które nie zostało zaliczone do kwalifikacji, ale sam fakt, pozostał w głowie. Niestety ze względu na słabsze kwalifikacje w drugiej sesji, do wyścigu II rundy startowałem z dalekiego miejsca. Co by nie powiedzieć, to było nawet ciekawe doświadczenie bo mogłem walczyć na torze z konkurencją oraz spróbować taktyki podczas wyścigu. Było dużo odrabiania strat i takie wyścigi chciałbym rozgrywać do końca sezonu, gdzie jest mnóstwo walki. Cały weekend był bardzo emocjonujący i ciekawy. Kibice też nie mogli się nudzić ponieważ wszyscy zawodnicy zafundowali im nie lada gratkę, jaką rzadko można zobaczyć. Dziękuję za doping wszystkim kibicom oraz za przygotowanie samochodu mojej ekipie. Dwa razy zaliczyłem metę i to jest najważniejsze co udało się wywieźć z Poznania oraz to iż w obu rundach zaliczyłem pierwsze miejsce i jestem liderem klasy 3. Za wsparcie chciałbym podziękować moim partnerom - Sklep fotoidea.com.pl, PRETIUM Reklama, firmie Novamed oraz AMD Technika Dentystyczna. Ekipie Team Promotion Marketing i PR Sportowy za obsługę filmowo PR-ową. Do zobaczenia podczas III i IV rundy WPP pod koniec czerwca.

Źródło: moto.sport24.pl

 

Paweł Młocek debiutuje w WPP

Debiutem za kierownicą Hondy Civic rozpocznie sezon w Wyścigowym Pucharze Polski, Paweł Młocek, pochodzący z Łodzi. W latach 1998-2000 czynnie uczestniczył w startach rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zasiadając na prawym fotelu. Tym razem pojawi się na Torze Poznań i powalczy w klasie 3.

Paweł Młocek: Powracam po długiej nieobecności w motorsporcie. Na początku był plan startów w WSMP ale jednak ta seria okazała się zbyt kosztowna, no i częste zagraniczne wyjazdy, uniemożliwiłyby pracę i pilnowanie firmy.

Dlatego też kupiłem samochód, którym będę w tym sezonie startował w Wyścigowym Pucharze Polski. Honda Civic, to samochód, który w 2011 roku zdobył pierwsze miejsce w klasie 3. Tydzień temu miałem okazję zapoznać się z torem w Poznaniu i potrenować przed I i II rundą. Nieszczęśliwie dla nas, podczas testów rozpadł się porządny silnik i mieliśmy tydzień czasu na przygotowanie samochodu do startu. Zamówiłem nowy silnik, niestety jest to typowa seria. Chłopaki z serwisu spisały się na medal i auto jest już razem ze mną na Torze, przeszło BK i czekamy już na jutrzejsze zawody. Będę musiał jechać na pół gwizdka ponieważ nowe serce Hondy, nie jest w pełni gotowe do ostrej jazdy, ale cieszę się, że w ogóle będę mógł zadebiutować i pokazać się podczas inauguracyjnych rund. W klasie 3 startują tylko dwa samochody, więc konkurencji specjalnej nie będzie. Liczę na większą frekwencję podczas III i IV rundy pod koniec czerwca. Moim założeniem na dwie sobotnie rundy to ukończenie wyścigów i zdobycie doświadczenia w jeździe w tłumie. Liczę na dobrą zabawę i dużo nauki. Dziękuję moim sponsorom firmie Sklep fotoidea.com.pl, PRETIUM Reklama, firmie Novamed oraz AMD Technika Dentystyczna.

Źródło: motorsportmaxxx.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu swiadczenia Panstwu uslug na najwyzszym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mozecie Panstwo dokonac w kazdym czasie zmiany ustawien dotyczacych cookies w ustawieniach swojej przegladarki. By dowiedziec sie wiecej zobacz nasza polityke prywatnosci.

Akceptuje pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information